На головну    
   
 
Головна Контакти Карта сайту ENG    UKR
 
 
Проекти лабораторії паралельних обчислень

В цьому розділі міститься опис проектів, в яких бере участь робоча група кластера, як в якості авторів, так і в якості виконавців

Інформація про задачі, що вирішуться користувачами кластера в різних галузях науки та техніки, у тому числі за допомогою робочої групи, доступна в розділі поточні задачі.

Інформація про результати, що були отримані з використанням кластера в різних областях науки та техніки, доступна в розділі виконані задачі.

Активні проекти

  1. Обчислювальний кластер Інформаційно-обчислювального центру Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
    Кластер є частиною проекту "Комп'ютерна мережа Київського університету" і створений для вирішення прикладних задач, що потребують великих витрат машинного часу та оперують великими об'ємами інформації. Система є відкритою для доступу з мережі Інтернет.
    Автором проекту є Інформаційно-обчислювальний центр Київського національного університету імені Тараса Шевченка. При виконанні проекту підтримку надала корпорація Intel

  2. Система прозорого резервування та відновлення процесів для обчислювальних кластерів ЧПОКС.
    Автором проекту є лабораторія паралельних обчислень інформаційно-обчислювального центру Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
 
 
 
Kyiv National Taras Shevchenko University
© Information and Computer Center, 2002-2024