На головну    
   
 
Головна Контакти Карта сайту ENG    UKR
 
 
Послуги та консультацiї

Створення у Київському нацiональному унiверситетi iменi Тараса Шевченка потужного обчислювального кластера дає можливiсть запропонувати Вам нашi послуги з питань вирiшення складних наукових та iнженерно-технiчних задач. Перш за все це може бути пiдтримка фундаментальних наукових дослiджень. Приймаючи до уваги той факт, що в багатьох наукових галузях використання продуктивних обчислювальних ресурсiв є життєво необхiдним для одержання якiсно нових результатiв, ми будемо радi спiвпрацювати з науковими установами. Також обчислювальний кластер Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка може використовуватися не лише для вирiшення складних обчислювальних задач, а i для проведення рiзноманiтних експериментiв по дослiдженню багатопроцесорних кластерних систем.

Робоча група обчислювального кластеру готова надати Вам необхiдну консультацiю з програмних пакетiв паралельного обрахунку.

Використання обчислювального кластера є вiльним та безкоштовним для спiвробiтникiв унiверситету за умови дотримання правил користування. Представники iнших навчальних закладiв України можуть використовувати ресурси кластера за домовленiстю з Київським нацiональним унiверситетом iменi Тараса Шевченка.

 
 
 
Kyiv National Taras Shevchenko University
© Information and Computer Center, 2002-2024